رگ تک

دسته بندی مقالات

رگ تک (Reg Tech) یا فناوری های قانون گذاری که از ترکیب دو کلمه Regulatory و Technology گرفته شده است، به معنای «کاربرد نوآورانه فناوری برای سازگاری و تطبیق پذیری کارآمد و کم هزینه با قوانین» است.

کاربردهای رگ تک:

  • بهبود نظارت بر مطالعات
  • تشخیص نقل و انتقالات غیرقانونی و پولشویی

 

معرفی برترین استارتاپ های رگ تک در دنیا

  1. Digital Reasoning : این استارپ آپ به مؤسسات مالی کمک میکند تا رفتار کارکنان خود را پیگیری کنند. درواقع این نرمافزار با نظارت بر مکالمات تلفنی و ایمیل، قادر به شناسایی فعالیت های مشکوک کارمندان مؤسسات مالی است.

2. Qumarm : کار اصلی Qumarm این است که به سرویس های مالی کمک میکند اطلاعات مربوط به کارمندانشان را از پلتفرمهایی مثل واتساپ، لینکدین، وی چت و اسکایپ جمعآوری کنند.

 

3. Alyne : این استارت آپ به شرکتها کمک میکند امنیت دیجیتالی خود را به طور مؤثر مدیریت کنند. این پلتفرم بیشتر برای کسبوکارهای کوچک مناسب است که با ریسک های بسیار بالا مواجه نیستند.

4. Comply Advantage : این سرویسها شامل پلتفرمهای نظارت بر مشتری و سرویسهای کنترل معاملاتی است. سازمانها به کمک این خدمات میتوانند هرگونه عملکرد مشکوک مشتریان را بلافاصله تشخیص دهند.

5. این نرم افزار به مدیران صندوقدار و متصدیان حقوقهای بازنشستگی و صندوقهای تأمینی کمک میکند از مقررات قانونی متعدد این صنعت، متابعت کنند.

6. این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی به مؤسسات مالی کمک میکند روی رفتار، اجرا، معاملات و مذاکرات کارکنان خود نظارت داشته باشند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

نظرات کاربران